Yeni üyelere özel 100 TL üzerindeki alışverişinize %10 indirim! İndirim Koduavagora10 * Ödeme ekranında kupon kodunu giriniz

Kampanya

Yeni üyelerimize özel fırsat! Avagora.com’a üye olduktan sonra 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde siparişinizi tamamlamadan önceki ekranda Kupon Kodu alanında ” AGORA10 ” kodunu girerek fırsatımızdan yararlanabilirsiniz.

Kodu girip onayladıktan sonra sepet tutarınız üzerinden %10 anında indirim uygulanacaktır.

Not: Hediye çeki diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sadece ilk siparişte geçerlidir. İndirim uygulanabilmesi için sepet tutarınızın 100TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Çakı ve bıçak kategorisinde özel fırsat! Avagora.com’ çakı ve bıçak kategorisine dahil ürünlerden 300 TL ve üzeri alışverişinizde Swat 326 Kamp Çakısı anında hediye.

Yapmanız gereken tek şey çakı ve bıçak kategorilerinden sepetinize 300TL tutarında ürün eklemek, hediyeniz sepetinize otomatik eklenecektir.

Not: Hediye çeki diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sadece çakı ve bıçak kategorilerinde geçerlidir. Sepetinizde farklı ürünler olabilir ancak bu ürünler 300TL limitine dahil edilmeyecektir. Balta kategorinde yer alan ürünler kampanyaya dahil değildir.